TÜRK HARB İŞ SENDİKASI KAHVALTIDA BULUŞTU

Türk Harb-İş Sendikası Sakarya Şubesi üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan Şube Başkanı Yaşar Yavuz, toplum tabanında yer alan işçilerin sıkıntılarının üst yönetimlere düzgün aktarılması gerektiğini savundu. 

TÜRK HARB İŞ SENDİKASI KAHVALTIDA BULUŞTU
banner24

Türk Harb-İş Sendikası Sakarya Şubesi üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. Kentteki bir düğün salonunda düzenlenen programda sendikanın Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Yavuz, işçilerle sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Yavuz, burada yaptığı konuşmada, askeri fabrikalarda faaliyet gösteren sendika olduklarını kaydetti.  Devletin başına gelen her hükümetin seçilmiş olduğunu ve onlara saygı duyduklarını, hükümetin bakanlarını kendi bakanları olarak gördüklerini belirten Yavuz, toplum tabanında yer alan işçilerin sıkıntılarının üst yönetimlere düzgün aktarılması gerektiğini savundu. 
15 TEMMUZ SÜRECİ
Yavuz, 15 Temmuz sürecinin ardından ülke genelinde ilan edilen OHAL nedeniyle gösteri ve mitinglerin yasaklandığını anımsatarak, "Türk-İş başkanımız bu konuda Başbakan ile görüşmelerini sürdürüyor, vergi diliminin 27'den 30 çıkarılması konusunda hummalı bir çalışma yürütülüyor. Bu konuda genel merkezimizden haber bekliyoruz." ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21