TÜRK TELEKOM YENİLENDİ

Türk Telekom Müşteri Merkezi dün yapılan tören ile hizmete girdi. Bir süredir tadilatı devam eden merkezin açılışını Vali Ahmet Hamdi Nayir yaptı.

TÜRK TELEKOM YENİLENDİ

Türk Telekom Müşteri Merkezi dün açıldı. Hizmet binasındaki açılış merasimine Vali Ahmet Hamdi Nayir; SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, AKP Telekom CEO'su Paul Doany, İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur, İnsan Kaynakları Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kutlu, İl Müdürü Ali Rıza Haznedar, şirket çalışanları ve davetliler katıldı.
HİZMET YELPAZESİ
Türk Telekom Müşteri Merkezinde en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla ürün ve hizmet portföyünü geliştirdiklerini ifade eden İl Müdürü Ali Rıza Haznedar, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. , Haznedar müşteriyle temas kurulmasından Mobil Hat, Sabit Telefon, Sabit Internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve IPTV ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştireceklerini,  Sakarya Müşteri Merkezinin yenilenen yüzü, deneyimli ofis kadrosu ve iş modelleri ile Sakarya halkına yeniden hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.
HAYIRLI OLSUN
Hizmet binası önünde bulunan platformdaki kurdeleyi Türk Telekom yetkilileri ve katılımcılarla birlikte kesip hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Nayir, “Günümüz dünyasını en iyi tanımlayan hususun ‘İletişim’ olduğunu söyleyebiliriz. İlimizin son derece canlı, hareketli bu bölgesine yakışan bir düzenleme olduğunu görüyoruz. Burada güzel hizmetler verilecektir” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti. Serkan OK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER