TÜRKAV bayramı birlik içinde kutladı

TÜRKAV üyeleri, birlik ve beraberliği pekiştirmek adına 2010 yılından bugüne kadar süre gelen Kurban organizasyonunu bu yılda gerçekleştirdi.

TÜRKAV bayramı birlik içinde kutladı

2010 yılında üyeleri arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına gerçekleştirdiği Kurban Organizasyonunu bu yılda gerçekleştirdi. Yazlık Demirler çiftliğinde gerçekleştirilen organizasyona ilgi yoğundu. Yapılan organizasyon hakkında değerlendirmede bulunan TÜRKAV Sakarya Şube Başkanı Recai Ciran, olumlu dönüşlerin kendilerini umutlandırdığını ifade etti. 
‘DİK DURUŞ’
Ciran, “Daha güzel çalışmalar yapmak için güç veriyor. Milli ve manevi değerlerimizin içeriklerinin boşaltıldığı, yozlaştırıldığı gerçek anlamlarından uzaklaştırıldığı bu dönemde, değerlerimize sahip çıkmayı ı ilke edinmiş olan vakfımız, Türk milletinin her anında dik bir duruş sergileyerek vatanına ve milletine sahip çıkma adına var gücüyle çalışmaya devam edecektir” dedi
TELEFONLA ARADI
Seneye çok daha güzel bir organizasyon yapılacağını ifade eden Ciran. “Bizlerle gönül birlikteliği ederek organizasyonumuza katılanlar başta olmak üzere, organizasyon komitesindeki arkadaşlarıma, yönetim kurulu üyelerimize yorulmak bilmez çalışmalarından dolayı teşekkürü borç bilirim. Ayrıca bizi telefonlla arayan MHP Grup Başkanvekilimiz M.Levent Bülbül ve bizleri yalnız bırakmayan Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Soyhan Sofuoğlu Bey'e teşekkürlerimi sunarım” dedi. Serkan ÖZAY
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞENTÜRK YILMAZ
ŞENTÜRK YILMAZ - 1 yıl Önce

NİYET ALLAH rızası içinse başarını MEVLAM verir,Emeği geçen başta çiftlik sahibi BARIŞ DEMİR ve SAKARYA TÜRKAV YÖNETİMİ ve KURBAN ORGANİZASYONUNA ve HİSSEDARLARIMIZA teşekür ederim.

SIRADAKİ HABER