ULTİMA DOĞA SPORLARI PATİKALARIN KEYFİNİ ÇIKARDI

Ultima Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Geyve’nin en uzun yürüyüş parkuru olan Çine Taşı Orman gözetleme kulesi ve Ceceler Kaya tırmanış rotasında güzel bir gün geçirdi.

ULTİMA DOĞA SPORLARI PATİKALARIN KEYFİNİ ÇIKARDI

Ultima Doğa Sporları Kulübünün bu hafta ki durağı Geyve ilçe sınırlarında bulunan Çine Taşı Orman gözetleme kulesi ve Ceceler Kaya tırmanış rotası oldu. Ultima Doğa sporlar derneğinin üyeleri yağışlı hava altında 5 km.lik patika da yürüyüş gerçekleştirdiler.
Doğaseverlerin Çine köyünde geçtiğimiz yıl yanan ormanlık alanda başladığı yürüyüş Çine taşına ulaşılıncaya kadar sağanak yağış altında geçti. Çine taşı orman gözetleme kulesinin ardından havanın açması ile yoluna devam eden doğa severler Alıplar dağlık alanı üzerinden istikameti Ceceler Kayalar parkuruna çevirdi.
5 KM’LİK YOL
Bu esnada Marmara bölgesinin kesintiye uğramayan 5 km lik bir patika yoluna  giren ekip uzun patika’ların insanı daha iyi motive ve huzur verici buldu.  GPS rota kaydına göre Çine Köyü ve Çine Taşı üzerinden başlayan Yürüyüş Ceceler Kayalıklara ulaşılmasıyla son buldu.
Ultima’nın doğaseverleri yürüyüş sonunda keyifli bir yorgunluk yaşadıklarını ifade ettiler. Yürüyüş yapılan parkur ile doğa ve orman güzelliğinin hepsini bir arada yaşama keyfinin tüm yorgunluğu üzerlerinden aldığını belirten doğaseverler bir başka doğa yürüyüşünde buluşmak istediklerini vurguladılar.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort