"Uluslarası standartlara uygun" başsağlığı mesajı! 

MÜSİAD Sakarya şubesi, havai fişek fabrikasındaki patlamayla ilgili mesajında tesisin 'uluslararası standartlara uygun olduğu' bilgisini verdi 

"Uluslarası standartlara uygun" başsağlığı mesajı! 

sakaryayenihaber.com -

Sakarya, Hendek'e bağlı Yukarı Çalıca Mahallesi'nde bulunan Büyük Coşkunlar Havai Fişek Fabrikasında yaşanan patlamalarla sarsıldı. 

Saat 18.00'deki bilgilere göre 4 işçinin öldüğü, 100'ün üzerinde işçinin yaralandığı olayla ilgili başsağlığı ve geçmiş olsun mesajları paylaşıldı. 

O mesajlardan biri de fabrikanın sahibi Yaşar Coşkun'un başkanı olduğu MÜSİAD (Müstakil İş adamları Derneği) Sakarya Şubesinden paylaşıldı. 
MÜSİAD Şubesi sosyal medyada yaptığı paylaşıma, fabrikanın uluslararsı standartlara uygun olduğu bilgisiyle başladı. 
O paylaşım şu şekilde: 

1966'da kurulan ve uluslararası standartlara uygun, ülkemizin en büyük üretim tesislerinden, Başkanımız Yaşar Coşkun'un havai fişek fabrikasında yaşanan elim kaza camiamızı derinden üzmüştür. Hayatını kaybeden işçilerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. 
Bu süreçte yanımızda bulunan ve desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza, Genel Başkanımıza, Valimize, Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanlarımıza, AFAD'a, Kızılaya, İtfaiyeye, güvenlik güçlerimize ve dualarını esirgemeyen halkımıza çok teşekkür ederiz.
Yaşanan elim kazada hayatını kaybeden işçilerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Başkanımıza, ailesine, çalışanlarına, Sakarya'mıza ve camiamıza geçmiş olsun. Allah kaza, bela ve afetlerden muhafaza eylesin.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 ay Önce

Uluslararası standartlara uygun!! Basına yansıtmadığınız görüntüleri basına verseniz görüntüler ne kadar uluslararası standartlara uygun olur? Suya sizi tefe koyar çalar.. Yazık çok yazık... Allah işçi ve ailelerine sabır versin.. Gerisi boşş..

SIRADAKİ HABER