ÜNİAK Dikmen Yaylasındaydı

AKP Sakarya Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı (ÜNİAK) tarafından öğrencilere yönelik gezi programı düzenlendi.

ÜNİAK Dikmen Yaylasındaydı

Üniversiteyi kazanıp şehre gelen öğrencilerle tanışmak ve onlara şehri tanıtmak amacıyla düzenlenen program kapsamında doğal güzelliğiyle öne çıkan Hendek ilçesindeki Dikmen Yaylası'na götürülen öğrenciler, keyifli bir gün geçirdi. Hep birlikte doğa yürüyüşü yapan öğrenciler, futbol ve voleybol oynadı. AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, üniversiteyi kazanıp şehre gelen gençlerle tanışmak ve onlara şehri tanıtmak için Dikmen Yaylası'na düzenledikleri geziye yaklaşık 300 öğrencinin katıldığını belirtti. 
UNUTULMAYACAK GÜN
Üniversiteli öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattıklarını düşündüklerini dile getiren Başer, "Hep birlikte doğa yürüyüşü yaptık. Futbol, voleybol oynadık. Etkinliğimizin paydaşlarından biri de Dikmen Mahallesi Muhtarı Menderes Ayvaz'dır. Kendisi tam bir misafirperverlik örneği göstererek, bizleri çok iyi bir şekilde ağırladı. Şahsım ve teşkilatım adına kendisine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
FARKLI DÜŞÜNCELER
Sakarya ÜNİAK Başkanı Macit Özçelik de etkinliklerin üniversiteli gençlerin ilgi alanlarına göre değişiklik gösterdiğini belirterek, "Kampüse Hoş Geldin' platformu, siyasete mesafeli genç kardeşlerimizle bir araya geldiğimiz bir platformdur. 'Kültürel Etkinlikler ve Geziler' başlığı adı altında geliştirdiğimiz projeleri, daha çok bu platform üzerinden icra ediyoruz. Bu sayede üniversiteli genç arkadaşlarımızla rahatlıkla bir araya gelebiliyoruz. Farklı düşüncelerin kaynaştığı samimi ortamları bu sayede oluşturabiliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Anadolu Ajansı

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER