USLU'DAN FİL'E SUÇ DUYURUSU

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, AKP’li Belediye Meclis üyesi ve Meclis 1. Başkan vekili Fatih Fil hakkında, bir bayanla çekilen fotoğraflarla kendisini tehdit ettiği iddiasıyla Savcılığa suç duyurusunda bulundu

USLU'DAN FİL'E  SUÇ DUYURUSU

1. BAŞKAN VEKİLİ
Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu’nın Kıbrıs’ta bir otelde çekilen fotoğrafları şikayet konusu oldu. Başkan İbrahim Uslu Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek AKP’li Belediye Meclis üyesi ve Meclis 1. Başkan Vekili Fatih Fil hakkında suç duyurusunda bulundu.

İLÇE BAŞKANI ŞAHİT
Uslu şikayet dilekçesinde Fil’in Kıbrıs’ta bir otelde çekilen fotoğraflarla tehdit ederek kendisinin aday olmasını engellemeye çalıştığını, bu yapılanlarla iş ve aile huzurunun kalmadığını belirterek gerekli cezai işlemin yapılmasını istedi. Uslu AKP İlçe Başkanı Nazmi Bostancı’ya şahit gösterdi.

USLU DOĞRULADI
Konu ile ilgili görüştüğümüz Başkan İbrahim Uslu, Fatih Fil hakkında şikayetçi olduğunu doğrularken “ Evet şikayetçi oldum. Benim aday olmamam için tehdit etti. Benim tatilde çekilen fotoğraflarımı kullandı. Her yere dağıtıp huzurumu kaçırdı. Ben kendisinden şikayetçiyim” şeklinde konuştu.

BEN DE DUYDUM
Belediye Başkanı İbrahim Uslu’nun savcılığa şikayet ettiği AKP’li Belediye Meclisi üyesi Fatih Fil ise “ İbrahim Başkan’ın beni savcılığa şikayet ettiğini duydum. Ancak bana savcılıktan henüz bir tebligat gelmedi. Geldiğinde gidip, konuyla ilgili tüm bildiklerimi anlatacağım” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER