ÜSTÜN'E FENA ÇAKTILAR: ZAVALLI BİR EGO TATMİNİ

AYHAN SEFER ÜSTÜN'NÜN SAADET PARTİSİ GENEL MERKEZİ'NİN İCRAYLA BOŞALTILMASI SONRASI YAPTIĞI SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA BİR TEPKİ DE YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN GELDİ. YRP'DEN YAPILAN AÇIKLAMADA ÜSTÜN ÇOK SERT BİR DİLLE ELEŞTİRİLDİ

ÜSTÜN'E FENA ÇAKTILAR: ZAVALLI BİR EGO TATMİNİ


Milli Görüş hareketinin merhum lideri Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz, Saadet Partisi tarafından genel merkez binasının kiralarının ödenmediği gerekçesiyle partiye dava açtı. Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 15'inci Hukuk Dairesi'nce verilen tahliye kararı, geçen Kasım ayında Yargıtay tarafından onandı.
Kararın ardından geçen günlerde Saadet Partisi’nin genel merkezi boşaltıldı.
Durumu değerlendiren Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yakın olan isimlerden eski AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, sosyal medya hesabından “damat” göndermesi yaptı.
Üstün, “Milli Görüş davasının lideri Rahmetli Erbakan’ın oğlu ve damadı milletin parasıyla alınmış binadan kira parası alıp, kaldığı kadarıyla o davayı sürdürmeye çalışanları binadan tahliye ettirmişler. Babadan oğula... Babadan damada... Siyasetin Varacağı son nokta işte budur” dedi.
“ZAVALLI BİR EGO TATMİNİ”
Eski AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’e Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri Suat Pamukcu’dan yanıt geldi. Yazılı açıklamada, “Saadet Partisi tabanına şirinlik yapmak amacıyla yaptığı paylaşım zavallı bir ego tatmini örneği olmuştur” denildi.

Açıklamada şu ifadeleri dikkat çekti: “Cesaret edip Cumhurbaşkanının damadı Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ismini zikredemeyen Üstün’Ün en ufak bir bilgisinin dahi olmadığı bir konuyu gündem yapıp bizim ismimizi kullanarak Berat Albyarak’a gönderme yapmasını gözümüzden kaçırmadık.
O açıklama şöyle:

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort