VALİ BALKANLIOĞLU KOCAALİ'DE MUHTARLARA SESLENDİ: SALTANAT İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ATANDIK

Kocaali’de muhtarlarla buluşan Vali Balkanlıoğlu, “Bu makamlara saltanat sürmek için değil, millete hizmet etmek için atanıyoruz ya da seçiliyoruz. Sizlerin önerilerini yerine getirmek bizim asli görevimiz” dedi

VALİ BALKANLIOĞLU KOCAALİ'DE MUHTARLARA SESLENDİ: SALTANAT İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ATANDIK
banner24

MUHTARLARLA BULUŞTU
Vali İrfan Balkanlıoğlu, Kocaali’yi ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi. Bahçem Düğün Salonu’ndaki toplantıda konuşan Vali Balkanlıoğlu, “Sizlerden gelen önerileri yerine getirmek biz idarecilerin asli görevidir. Bizler bu makamlara saltanat sürmek için değil, millete hizmet etmek için atanıyoruz ya da seçiliyoruz” dedi.
MİLLET SAYESİNDE
Kendilerine makamları devletin sağladığını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, “Bize bu makamları devletimiz sağlıyor, devletimiz de milletimiz sayesinde ayakta duruyor. Biz vatandaşlarımız sayesinde buralardayız ve bunun da bilincindeyiz. Cumhurbaşkanımız bizden halkın arasına karışarak onların dert ve sorunlarını öğrenmemizi istiyor” dedi.
SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ
Vali Balkanlıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: Cumhurbaşkanımız, halkımızın sıkıntı ve mağduriyetlerinin mümkünse çözülmesini, çözülemeyen sorunların da kendilerine bildirilmesini istiyor. Vali ve kaymakamlık dâhil tüm makamlar, halka hizmet için oluşturulmuş makamlardır.  Toplantıda muhtarlar sorunlarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21