VALİ BALKANLIOĞLU: ÖĞRENCİLER EĞİTİMCİLERİMİZE EMANET

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce "Zirvedekilerle Buluşma Projesi" kapsamında düzenlenen söyleşiye konuk olan Vali İrfan Balkanlıoğlu “Öğrenciler eğitimcilerimize emanet” dedi

VALİ BALKANLIOĞLU: ÖĞRENCİLER EĞİTİMCİLERİMİZE EMANET

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce "Zirvedekilerle Buluşma Projesi" kapsamında her ay düzenlenen söyleşi tarzındaki programın bu ayki konuğu, Vali İrfan Balkanlıoğlu oldu. Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.
SEVİYE YÜKSELECEK
Eğitim kurumlarında görev yapan tüm eğitim yöneticilerine yenilikçi, yönetimsel liderlik anlayışı kazandırmak adına böylesi önemli bir buluşmayı gerçekleştiren Milli Eğitim teşkilatını tebrik eden Vali Balkanlıoğlu, eğitim konusundaki düşünceleri ve yöneticilik kariyerinden kesitler aktardı. Vali İrfan Balkanlıoğlu, yakın zamanda eğitimde uygulanacak yeni projelerle Sakarya’nın eğitim seviyesinin hızla yükseleceğini söyledi.
BÜYÜK FEDAKARLIK
Öğrencilerin eğitimcilere emanet edildiğini ve ailelerinden daha çok öğretmenleri ile zaman geçirdiğini belirten Vali Balkanlıoğlu, onlara her konuda destek verip sadece başarılı olmaları için değil mutlu olmaları içinde çaba sarf edilmesi gerektiğini söyledi. Vali Balkanlıoğlu, eğitimciliğin hiçbir maddiyatla ölçülemeyecek kadar da büyük bir fedakarlık gerektirdiğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort