VALİ BALKANLIOĞLU'NDAN KYK YURDUNU DENETLEDİ

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Yurdunu ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldı.

VALİ BALKANLIOĞLU'NDAN KYK YURDUNU DENETLEDİ

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, KYK İl Müdürü Arif Özsoy, daire müdürleri ve ilgili birim yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyarette Vali Balkanlıoğlu, yurtta incelemelerde bulundu.
SOSYAL FAALİYETLER
Yurtta ilk olarak Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk köşesini ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, daha sonra yurt içerisindeki sosyal faaliyet alanlarını da gezdi. Futbol sahası, satranç oyun alanı, çamaşırhane ve yemekhanede incelemelerde bulunup, İl Müdürü Özsoy’dan bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, atış alanında ok attıktan sonra bilardo da oynadı. KYK’ya bağlı yurtlarımızda bulunan imkânların çok geniş ve kapsamlı olduğunu belirterek, yurt görevlileri ile öğrencilere hayırlı bir dönem geçirmelerini dileyen Vali Balkanlıoğlu, ziyaret programının sonunda yurt bahçesinde öğrencilere Aşure de dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE