Vali Kaldırım’dan şehir turu

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, haftanın ilk gününde il merkezinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler sırasında esnafın ve vatandaşın Vali Kaldırım’a olan ilgisi gözlerden kaçmadı.

Vali Kaldırım’dan şehir turu

sakaryayenihaber.com –
 

Haftanın ilk gününde il merkezinde bir dizi ziyaretler düzenleyen Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, kurum ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşla da bir araya geldi. İl merkezinde gerçekleştirilen ziyaretlerde Kaldırım’a vatandaşın ve esnafın ilgisi büyük oldu.

Günün ilk ziyaretini Sakarya Valiliği bünyesinde hizmet veren Açık Kapı Birimi’ne düzenleyen Vali Çetin Oktay Kaldırım, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaldırım, Açık Kapı Birimi’nin vatandaş memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılmasına ve taleplerin etkin, hızlı bir şekilde alınarak takip edilip sonuçlandırılması adına hizmet vermeye devam ettiğini belirtti.

Günün ikinci ziyareti ise Sakarya İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’ne gerçekleştirildi. Çetin Oktay Kaldırım, ziyaretisırasında kurumda işlem yaptırmakta olan vatandaşlar ve daire personeli ile de uzun uzun sohbet etti, il müdüründen verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.

Kurum siyaretleri sonrası il merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Sakarya Valisi Kaldırım, esnafa hayırlı ve bol kazanç dileğinde bulundu. Kaldırım’ın vatandaşlardan gördüğü ilgi ve çocuklara vakit ayırması da dikkatlerden kaçmadı.

Kaldırım’ın son ziyareti ise Adapazarı Belediyesi tarafından müzeye dönüştürülecek olan Türk Ticaret Bankası binası oldu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile birlikte incelemelerde bulunan Çetin Oktay Kaldırım, “İlimize çok büyük değer katacak olan bu projeye her türlü desteği vereceğiz” dedi.

banner3
YORUM EKLE