VALİ NAYİR BRİFİNG ALDI

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında DSİ 32. Şube Müdürlüğü ile Türk Telekom İl Müdürlüğünde temaslarda bulundu.

VALİ NAYİR BRİFİNG ALDI

Vali Ahmet Hamdi Nayir DSİ 32. Şube Müdürlüğü ile Türk Telekom İl Müdürlüğünü ziyaret etti.  Nayir, her iki kurumdan da bilgi aldı. Sakarya 32. Şube Müdürlüğünde Şube Müdürü Abdurrahman Cebeci ile bir süre görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ayrıca yetkililerden Sakarya ili genelindeki projeler ile birlikte Ballıkaya Barajı, Göletler, İçme Suyu Tesisleri ve Taşkın Koruma Tesislerinde yapılan çalışmalar hakkında bir brifing aldı. Tüm DSİ personeline çalışmalarında başarılar dileyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, buradaki ziyaretin ardından Türk Telekom İl Müdürlüğüne geçti.
HİZMET BİNASINI GEZDİ
Vali Ahmet Hamdi Nayir, İl Müdürü Ali Rıza Hanedar ile bir süre görüştükten sonra yenilenen hizmet birimlerinde incelemelerde bulunup çalışanlarla da bir süre sohbet etti.
Kurum ve kuruluşların çalışmaları hakkında bilgiler alıp istişarelerde bulunmak amacıyla bu tür ziyaretleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, herkesin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ederek görevlerinde başarılar dileğini de belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER