VALİ NAYİR: GENÇLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

SATSO Genç Girişimciler Kurulu’nu kabul eden Vali Nayir, şehrin her zaman genç girişimcilere ihtiyacı olduğunu belirterek, “Gençlerimizin daima arkasındayız” dedi

VALİ NAYİR: GENÇLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz ve kurul üyeleri Vali Ahmet Hamdi Nayir’e makamında ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette  günümüzdeki girişimciliğin geldiği nokta, verilen destekler ve şehre sağladığı yararlardan bahsedildi.
GİRİŞİMCİLİĞİ AŞILAMAK
Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz, kurulun çalışmaları ve projeleri hakkında Vali Nayir’e bilgiler verdi. Sakarya’da girişimciliğin ve girişimciliğe verilen desteğin büyük rakamlara ulaştığını belirten Başkan Korkmaz, gençleri daha da çok girişimciliğe yöneltecek çalışmalar için kurumlar ile işbirliği içerisinde olduklarını belirtti. Korkmaz ayrıca kurul olarak amaçlarının gençlere girişimciliği aşılayacak yönlendirme, eğitim, teşvik ve desteklerden faydalandırma gibi birçok yardımcı unsur ile daha çok girişimci genç kazanmak olduğunu vurguladı.
ÜRETEN VE DÜŞÜNEN NESİL
SATSO Genç Girişimciler Kurulu’nun gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyetini dile getiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, şehrin her zaman genç girişimcilere ihtiyacı olduğunu, çalışkan, üreten, düşünen ve dinamik bir neslin şehre çok katkı vereceğine emin olduğunu belirtti. Vali Nayir, “Gençlerimizin daima arkasındayız. Girişimci bir düşüncenin bir destek ile büyük yerlere gelebileceğini biliyoruz ve bunu ortaya çıkarmak için yapılan çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum” ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER