Vali Nayir Kaynarca İhtisas OSB’yi Ziyaret Etti

Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak üzere Kaynarca ilçesine giden Vali Ahmet Hamdi Nayir, OSB sahasını gezdikten sonra fabrikalarda incelemelerde bulundu.

Vali Nayir Kaynarca İhtisas OSB’yi Ziyaret Etti

Kaymakam Mehmet Ali Karatekeli ve Belediye Başkanı Murat Kefli’nin de eşlik ettiği ziyarette OSB sahasını gezen Vali Ahmet Hamdi Nayir, OSB Müdürü Fikret Arslan’dan genel durum hakkında bilgiler aldı.

Gezi sırasında Ekşioğlu Mobilya Tasarım ve Çalışkan Mobilya Dekorasyon fabrikalarında incelemelerde bulunup mobilyanın üretim sürecine dair yetkililerden bilgiler alan Vali Nayir, çalışanlarla da bir süre sohbet ederek kolaylıklar diledi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, fabrikalardaki incelemelerin ardından Kaynarca Mobilya İhtisas OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına da başkanlık etti. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.

Mobilya İhtisas OSB’nin hem ilimize ve ilçemize hem de sektöre büyük katkısı olduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, üretime ve istihdama katkı sağlayan tüm sanayici ve iş insanlarına müteşekkir olduklarını söyledi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vali bey
Vali bey - 1 yıl Önce

Vali kocaalide karsi ciktiginiz kimya organize sanayi yerine gida organize sanayi onerdiginiz simdi de girisimlerinizi bekliyoruz vali nayir bey
Kocaali yetim ilcemi
Lafta kalmayin icraat bekliyoruz