VALİ NAYİR'DAN FABRİKA ZİYARETİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir,, haftanın bir gününü, ilimizde üretim yapan firmalarına ayırıyor. Bu kapsamda Vali Nayir, Birinci OSB’de bulunan Talu Tekstili ziyaret etti.

VALİ NAYİR'DAN FABRİKA ZİYARETİ
banner24

Vali Ahmet Hamdi Nayir, iş dünyası ziyaretleri kapsamında bu hafta Talu Tekstil Fabrikasında incelemelerde bulundu. Arifiye 1. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikada Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, üretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldıktan sonra tesisleri de gezdi. Aynı zamanda İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Gültepe, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i fabrikalarında ağırlamaktan onur duyduklarını ifade ederek bilgiler verdi. 
KATMA DEĞER
Firmanın 1992 yılında kurulduğunu söyleyen Gültepe, 2002 yılından bu yana Arifiye ve Geyve’deki üretim tesislerinde toplam 1350 çalışanla ülkemize hizmet ettiklerini ve yakın bir zaman içerisinde 500 kişinin istihdam edileceği yeni bir üretim tesisini de faaliyete geçireceklerini söyledi. Tesisleri gezerek ürünleri inceleyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendi sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olan Talu Tekstil firmasının gerek ülkemiz gerekse ilimiz ekonomisine önemli bir katma değer sağladığını ifade ederken, hem yöneticilerin hem de çalışanların Ramazan ayını tebrik ederek kolaylıklar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21