VALİ NAYİR'DAN KARAYOLLARINA ZİYARET

Vali Ahmet Hamdi Nayir Karayolları Genel Müdürlüğü 17. Şube Şefliğini ziyaret ederek, “Genel müdürlüğün ekipleri büyük fedekarlık gösteriyor” ifadelerini kullandı

VALİ NAYİR'DAN KARAYOLLARINA ZİYARET

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Karayolları Genel Müdürlüğü 17. Şube Şefliğini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Karayolları Genel Müdürlüğü 17. Şube Şefi Osman Gülcan ve yetkililer tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra idari binaya geçti.
BRİFİNG ALDI
Valimizin ziyaretlerinden onur duyduklarını ifade eden Şube Şefi Gülcan, Şefliğin faaliyetleri ve genel yapısına dair bir de brifing sundu.  Gülcan 61 personelden 40’nın sahada bulunduğunu, 443 Km’lik bir alandan sorumlu olduklarını, saatte 120 ton civarında asfalt üretebildiklerini söyledi. Bünyelerinde bulunan Asfalt Plentleri sayesinde asfaltlama işlemini rahatlıkla yapabildiklerini belirten Gülcan, sahip oldukları tüm araç ve teçhizatlarla vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi.
30 YIL ÖNCESİ
Brifing sonrası Şube Şefliğindeki bürolar, depolar, atölyeler ve misafirhanede incelemelerde bulunan Vali Nayir, Karayolları Teşkilatının Türkiye'nin modern anlamdaki değişiminde büyük bir rol üstlendiğini belirterek, “Eğer bugün Türkiye 20 yıl öncesiyle, 30 yıl öncesiyle kıyaslanırsa, en verimli ölçütlerden bir tanesi de Karayollarının çalışmalarıdır. Ulaştırma Bakanlığımızın görev ve hizmet alanına giren konular, ülkemizin gelişmişliğinin en güzel göstergelerindendir” dediFEDAKARLIKLA ÇALIŞIYORLAR
Bu konuda Karayollarının büyük bir fedakârlık gösterdiğini belirten Vali Nayir, “İhtiyaç olan her konuda olduğu gibi bu konuda da en büyük gayretin teşkilat çalışanlarımıza ait olduğunu biliyoruz ve görüyoruz. Karayollarımızın yetişmiş personel açısından büyük çalışmaları da var. En büyük ulaşım ağlarına sahip ve büyük bir geçiş noktasında olan Sakarya'mızın da bu gayretten en güzel şekilde istifade etmesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı. İncelemelerde bulunduğu birimlerdeki personellerle de bir süre sohbet eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, herkese görevinde başarılar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER