VALİ NAYİR'DAN TASARRUF UYARISI

Kaymakamlar ve daire müdürleriyle bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, tasarruf tedbirlerine riayet edilmesi hususuna özen gösterilmesini isterken, halkın taleplerinin çözümü için gayret gösterilmesini istedi

VALİ NAYİR'DAN TASARRUF UYARISI

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kaymakamlar ve İl İdare Şube Başkanlarının katılımıyla il ve ilçelerdeki gelişmeler ile çalışmaların ele alındığı toplantılara başkanlık etti. İlk olarak Kaymakamlar ile Valilik Toplantı Salonunda bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, özellikle yaz döneminde ilçelerdeki projeler ve çalışmaların takibine dair düşüncelerini aktarırken, Kaymakamlar da görüş ve önerilerini paylaştılar. Daha sonra İl İdare Şube Başkanları ile toplantıda bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, özellikle tasarruf tedbirlerine riayet edilmesi hususuna özen gösterilmesine değinirken, vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilip sorunlarının çözümü için gayret gösterilmesine önem verilmesi gerektiğine işaret etti.
YATIRIMCI KURULUŞLAR
Yatırımcı kuruluşların tüm yatırım ve planlamalarının yaz döneminde olmasından dolayı takibinin ve planlamasının doğru yapılması hususlarında beklentilerini de dile getiren Vali Nayir, kurum ve kuruluşlar arasındaki koordinasyonun önemine de değindi. Vali Yardımcıları Erdoğan Ülker, Mehmet Fatih Çiçekli ve Abdul Rauf Ulusoy’un da katıldığı toplantıların sonunda Vali Ahmet Hamdi Nayir, herkese görevlerinde başarılar dilediğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER