Validen ilk açıklama: Sakarya'yı yakından tanıyordum

Sakarya Valisi olarak atanan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım yaptıı ilk açıklamada,"Sakarya'yı yakından tanıyorum, Karapürçek'te görev yaptım. Birlikte güzel işler yapacağız" dedi

Validen ilk açıklama: Sakarya'yı yakından tanıyordum


sakaryayenihaber.com-

Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Elazığ Valisi olarak görev yaparken Sakarya Valisi görevine atanan Çetin Oktay Kaldırım'dan ilk açıklama geldi.

Sakaryadan Taraf'ın imtiyaz sahibi gazeteci Raif Ugan'a konuşan Vali Kaldırım, Sakarya'yı eski dönemden bu yana yakından tanıdığını belirterek "Birlikte güzel işler yapacağız" mesajı verdi. Açıkalması şöyle:

  • YAKINDAN TANIYORUM

Öncelikle tensiplerinden dolayı sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı arz ediyoruz. Cenab-ı Allah bizleri mahcup etmesin. Sakarya için bütün paydaşlarımızla birlikte alışacağız. Sakarya’yı yakından tanıyorum.

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Geçmişte Karapürçek İlçemizde görev yapmıştım gerek sanayisi gerek tarım ve doğal güzellikleri ile çok güzel bir şehrimiz. Sayın Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile de Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansında görev yaptığım süreçten tanışıyoruz. İnşallah güzel hizmetleri Sakaryalı hemşehrilerimiz ile birlikte yapacağız" 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 12:55
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay Sarı
Tuncay Sarı - 4 ay Önce

Makamında oturan değilde yardımcılarına haber vermeden sokak sokak dolaşıp sorunları tespit edecek ve çözüm bulacak Vali bekliyoruz...

SIRADAKİ HABER