VATANDAŞLARA BELEDİYENİN YAPTIĞI İCRAATLAR VE EKSİKLER SORULUYOR: BÜYÜKŞEHİRDEN 
MEMNUN MUSUNUZ?

Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinde başlatılan anketle yapılan hizmetlerin başarısı ve önem derecesi vatandaşlara soruldu. Stratejik Plan hazırlama çalışmalarında kullanılacak anketle sorunlara yenilikçi çözümler bulunması hedefleniyor

VATANDAŞLARA BELEDİYENİN YAPTIĞI İCRAATLAR VE EKSİKLER SORULUYOR: BÜYÜKŞEHİRDEN 
MEMNUN MUSUNUZ?

STRATEJİ GELİŞTİRME
Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı tarafından 2020-2024 Stratejik Planını hazırlama çalışmalarında kullanılacak vatandaş memnuniyet anketi başlatıldı. Kurumsal internet sayfası www.sakarya.bel.tr üzerinden başlatılan anket çalışmasında yapılan hizmetlerin başarı ve önem derecesi vatandaşlar tarafından belirlenecek.
İSTEKLER BELİRLENECEK
Vatandaş Memnuniyet Anketinin ardından yapılacak değerlendirmelerle sorunlara karşı yenilikçi çözümler üretilmesi de hedefleniyor. Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Anket ile Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri vatandaşlarımız tarafından değerlendirilecek, talep ve istekleri de belirleyeceğiz” dedi.
HANGİ SORUNLAR VAR
Açıklamada anketin temel hedeflerinden birinin de gelecek 5 yılın önceliklerini belirlenerek birlikte planlamak olduğunu dile getirildi. Ankette vatandaşlara göre en önemli sorunları, Sakarya ile ilgili önerileri, toplu taşıma, yol, sağlık, spor ve veterinerlik hizmetlerinin yanı sıra hizmetlerle ilgili önem ve başarı oranlarıyla ilgili sorular yöneltiliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER