Vatandaştan başıboş köpek tepkisi

Karasu'da yaşayan bazı vatandaşlar çok sayıda sokak köpeğinin başıboş halde dolaşmasına tepki gösterdi.

Vatandaştan başıboş köpek tepkisi

Karasu ilçesinde yaşayan bir vatandaş, mahallesinde çok sayıda köpeğin tehlike yarattığını belirtti. Mahalledeki birçok kişinin aynı durumdan şikayetçi olduğunu söyleyerek şu açıklamayı yaptı; "Bu görüntü sabah saat 07.20'de çekildi. Burası Kabakoz Mahallesi Halk Eğitim Merkezi yanındaki sokak. Tahminen 20'den fazla köpek dün geceden beri buralarda geziyor. Köpekten zarar gelmez ama grup halinde canavar olabiliyorlar. Çocuklarımız birazdan okula gidecekler. Onlar için tehlikeli bir durum. Yetkililer bu duruma müdahale ederse seviniriz."

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Tüfekçi
Mustafa Tüfekçi - 1 yıl Önce

Camili mahallesi köpek dolu nereden getiriyorlar bilmem ama insanlara saldırıyorlar gündüz bi dert gece bir dert bıktık bu işten

Salih
Salih - 1 yıl Önce

Aynı konu ile hergün karşılaşıyoruz biz hemde serdivanın göbeğinde. Serdivan belediyesinin düğün salonu çıkışı tarafından, sakarya anadolu lisesi arkasında kalan kısımda boş bir arazı var. Her geçişimizde köpeklerle karışılaşıyoruz. Gündüz sorun olmuyor nedense başka insanlarda oluyor ama bazen erken çıkıyorum sabah vakti havlıyorlar. Eşim oradan hiç geçemiyor. Tam olarak serdivan belediyesinin yanında olan özpaş arkası vergi daireai önünden geçen sokak. Sayın belediye yetkilieri bir çözüm lütfen !

Vatandaş
Vatandaş - 13 ay Önce

Bu zamana kadar kaç kişiyi parçalamışlar? Hanginizin tavuğuna kış demişler. Ancak sansasyon yapın. Her gün kaç kişi tecavüze uğruyor kaç çocuk bir sapık tarafından öldürülüyor. Kaç köpek ormanlarda yakıp kesiliyor barınaklarda hastalık kapıp ölüyor açlıktan birbirini yiyor haberiniz varmı. Kim bu hayvanları yok olsun diye uğraşıyor sebep oluyorsa Elazigda enkaz altında kısa zamanda 40 kişiyi bulan ve kurtulmalarına sebep olan ,havlayarak depremi haber verip insanları kurtaran köpekleri hatırlasın. Allah onlara kötülük eden kötü insanları bu canlara muhtaç etsin.