Vekil Çelik: Taraklı cazibe merkezi oldu

AKP Milletvekili Hasan Ali Çelik, Taraklı’da incelemelerde bulundu. Çelik, ilçenin turizm sektöründe yaşadığı gelişmenin sevindirici olduğunu söyledi.

Vekil Çelik: Taraklı cazibe merkezi oldu

AKP Milletvekili Hasan Ali Çelik, Taraklı’ya giderek incelemelerde bulundu. Çelik, Taraklı sakinleriyle sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Gezi sırasında “Taraklı son yıllarda turizmde büyük gelişme sağladı" diyen Çelik, “Her geçen gün ilçeye gelen yerli ve yabancı turist sayısının artması sevindiricidir. Taraklı’nın İstanbul-Ankara-Bursa gibi büyükşehirlere yakın olması önemli bir avantajdır. Taraklı’daki tarihi dokunun daha fazla gün yüzüne çıkmasıyla güzel ilçemiz cazibe merkezi olacaktır” şeklinde konuştu.
TARIM
Sebze ve meyvelerin ilçe ekonomisine katkı sağlayacağını dile getiren Çelik, “Yetiştirilen domates, fasulye, enginar, çilek ve vişne gibi ürünler yöre çiftçisinin yüzünü güldürmektedir. Yapımı tamamlanan Kayaboğazı gölet sayesinde de tarım arazilerinin sulanmasında çiftçilerimiz rahata kavuşacaktır. Her zaman hizmetin yanında olmaya devam edeceğiz. Yapılanları halk mutlaka takdir edecektir” ifadesini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER