Vekiller ne yapıyor?

Vekiller ne yapıyor?

Vekiller ne yapıyor?

Genel Yayın Müdürümüz Sezai Matur, AKP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayını belirleme sürecinde AKP Sakarya Milletvekillerinin tavırlarını yorumladı. İşte o yorumlar

Şaban Dişli: Başkan Duran'ın yerine kuzeni Süleyman Dişli'nin gelmesi için elinden geleni yapıyor. Geçirdiği by-pass ameliyatına rağmen tüm mesaisini bunun için harcıyor.

Hasan Ali Çelik: Bu süreçte de kapalı kutu olma özelliğini sürdürüyor. Ayhan Sefer Üstün ve Erol Arslan Cebeci ile yakın temas halinde. Bu iki milletvekilini yanında tutmaya çalışıyor.

Recep Yıldırım: Gönlü Ali İnci'den yana. Ani İnci adaylık başvurusu yapmazsa diğer 3 milletvekiliyle birlikte hareket eder. Bu seçimde yanlış ata oynamak istemiyor.

Ayhan Sefer Üstün: Geçen yerel seçimlerde olduğu gibi hüsrana uğramamak için destekleyeceği aday adayının adaylığını garanti görmesi gerekiyor. Tercihini son ana kadar gizleyebilir.

Erol Arslan Cebeci: Eski İl Başkanı Yusuf Alemdar'ın adaylığını desteklediği yönünde şayialar dolaşsa da henüz Alemdar dahil hiç kimseyle ilgili net kararını vermiş değil.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE