Vicdan acıtan olay: Bu caniyi bulalım!

Kocaali'de köpeğine çarpıp kaçan kişiye isyan eden Yusuf Tunca, konuyla ilgilenilmediğini sölyeyerek,"Bu videoyu izleyen arkadaşlara sesleniyorum, bu caniyi bulalım" dedi

Vicdan acıtan olay: Bu caniyi bulalım!

Olay, Kocaali ilçesi Yalı Mahallesi Hilal Caddesi'nde bu sabah yaşandı.İddiaya göre, kamyonet tipi bir araç Yusuf  Tunca'nın köpeğine çarparak kaçtı. Kanlar içinde kalan köpeğin tüm bacakları kırıldı. Hayvanı can çekişirken bulan Tunca, veterinere haber verip polis merkezinin yolunu tuttu. Tunca, konuyla ilgili şikayetçi olurken yaralı köpek Kocaali Belediyesi ekiplerince alınarak tedavi için götürüldü. Konuyla ilgili Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattı(0531 209 49 49)'na mesaj gönderen Tunca, polis merkezinde konuyu ciddiye almadıklarını belirterek serzenişte bulundu. 


Tunca gönderdiği mesajda şu ifadeleri kullandı: "Bana telefon geldi, köpeğe araç çarptı dediler. Gittim, toprak bir yol. Hayvanın üzerine araç çıkmış, üzerinde pati çekmiş. İki bacak kırılmış, kan içinde nefes alamıyor. Görseniz içiniz parçalanır. Biraz hayvanla uğraştık. Karakola gittim, bana dış kapının dış mandalı muamelesi yaptılar. Boşver, onunla mı uğraşacaksın dediler. Savcılığa gittim, şikayeti mi kabul ettiler. Ama karakolda dikkate alınmadım. Ben şikayet edemeyeceksem siz neden varsınız? CİMER ve BİMER'e şikayet ettim. Bu kişiyi de buldum. Daha sonra Kocaali Belediyesi geldi köpeğimizi aldı tedaviye götürdü. Bu vicdansızlık, kalleşlik. Bu videoyu izleyen arkadaşlara sesleniyorum, bu caniyi bulalım"

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 23:48
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgür Çelik
Özgür Çelik - 2 ay Önce

Allah belalarını versin bunların. Can o can.