Yakışmıyor!

Yakışmıyor!

Yakışmıyor!

Sivasspor'la ismi anılan Özgürcan konusunda sitemini dile getiren İpekoğlu, isim vermeden meslektaşına gönderme yaptı: 'Bize destek olmaları gereken hocalar köstek olmaya çalışıyor. Bu davranış meslek adına etik değil'
ETİK DEĞİL
Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, dün Rüstemler Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında son günlerde ismi Sivasspor ile sıkça anılan Özgürcan konusunda sitemini dile getirdi. İsim vermeden gönderme yapan İpekoğlu, 'Oyuncumu Sivas'tan arayıp 'seni alacağız' demişler. Özgürcan'da bu konuyu benimle paylaştı. Sakaryaspor'a destek olması gereken hocalar köstek olmaya çalışıyor. Bu durum bizi son derece üzüyor. Meslek adına etik bir davranış değil. Oyuncumuzun kafasını çelmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz' dedi.
TRANSFERLER
Transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getiren tecrübeli çalıştırıcı 3 stoper ve 3 kaleci ile görüşmelerinin devam ettiğini belirtti. Brezilya'dan 2 futbolcunun CD'sini izlediğini söyleyen İpekoğlu, bu oyuncuların Antalya kampına geleceğini vurguladı. Sakaryaspor'u üst sıralara taşımak için gece gündüz çalıştıklarının altını çizen Engin hoca, 'Transfer görüşmelerini yaptığımız oyuncularla her hangi bir sorun yok. Ancak temas halinde olduğumuz oyuncuların kulüpleriyle sorunlarını çözmelerini bekliyoruz' şeklinde konuştu.
MALİ PORTRE
Kulüpte yaşanan mali durum hakkında da bilgi veren Teknik Direktör Engin İpekoğlu, şu an futbolculara 1.2 Milyon YTL ödemeleri geren para olduğunu söyleyerek, 'Yönetim bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Kısa bir süre içinde bu sorun çözülecek' dedi. Ocak ayından sonra maddi konuda kulübün rahatlayacağını belirten İpekoğlu, 'Ocak'tan sonra her ay kulübümüze 350 bin YTL para girecek. Gelecek olan bu para ile birlikte futbolcuların maç başı alacakları ve peşinatları ödenerek düzlüğe çıkacağız' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE