Yangın faciasında acı ayrıntı... İşte çıkış sebebi!

Hendek'te 2 yaşındaki Yakup'un hayatını kaybettiği, annesinin ve 2 kardeşinin ise yaralandığı yangın faciasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı...

Yangın faciasında acı ayrıntı... İşte çıkış sebebi!

sakaryayenihaber.com/Özel Haber

Hendek'te geçtiğimiz günlerde  4 katlı bir binanın 2. katında çıkan yangında 2 yaşındaki Yakup hayatını kaybetmiş, annesi Ayşegül(26) ve kardeşleri  Yusuf Mehmet(6) ile seher Naz(4) yaralanmıştı.
Eşini ve 2 çocuğunu alevlerin içinden çekip kurtaran baba Soner İlişen'in evi önünde gözyaşları Sakarya'yı yasa boğmuştu.
İLK TESPİT: YAKICI MADDE
Hendek Cumhuriyet Savcısı, Hendek Polisi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi görevlileri yangın sonrası faicanın yaşandığı evde incelemelerde bulundu.
Yangınla ilgili yapılan ilk tespitlere göre bir rapor hazırlandı. Alınan bilgiye ilk belirlemelere göre, yangının odada yer yatağı üzerinde oyun oynayan çocukların yakıcı bir maddeyle oynadıkları sırada çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde duruldu. Kesin sonucun, incelemelerin sonunda belli olacağı kaydedildi.
ANNE VE ÇOCUKLARI TEDAVİ ALTINDA
Yangında yaralanan anne ve 2 çocuğu ise ilk olarak Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi(SAÜEAH)'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahaleleri yapılan 3 kişi Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yanık ünitesine sevk edildi. Hendek Belediyesi ve Sakaryalı yetkilileri, tedavisi süren anne ve çocuklarıyla yakından ilgileniyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 12:30
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER