'Yanlış insan'

'Yanlış insan'

'Yanlış insan'

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Toçoğlu, AKP'den Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanan amca oğlu Zeki Toçoğlu için ' Doğru işler yanlış insanlarla yapılmaz' dedi.

AKP Büyükşehir Belediye Başkanı olan Zeki Toçoğlu'nun adaylığına Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran olumlu bakarak ' Desteğimiz Zeki kardeşimizin yanındadır' dedi. İşte Toçoğlu'nun adaylığına tepkiler:


Aziz Duran

Bu tercih Sayın Başbakanımızın tercihidir. Sakarya'ya hizmet etmek büyük bir onurdur.
Bu hizmet yolunda desteğimiz Partimizin ve Zeki Toçoğlı kardeşimizin yanındadır.
Büyükşehir Belediye Başkanı görevini 30 Mart 2009 sabahı yeni seçilen başkanımıza teslim edene kadar aynı heyecanla yürüteceğimi ifade etmek isterim.

Enver Toçoğlu

İktidar partisi muhalefete göre aday belirleyemez. Benim adaylığım ortadayken amcamın oğlunun bana rakip olarak aday gösterilmesi hiç etik olmadı. Kendisinin aday gösterilmesi bizi ilgilendirmiyor. Biz yolumuza devam ediyoruz. Seçim yarışında ilk raunt adayların belirlenmesiyle tamamlandı. Doğru işler yanlış insanlarla yapılmaz.

Ali İnci

Takdir Sayın Başbakanımızındır. Ben Sakarya'ya daha fazla hizmet edeceğime inanıyordum. Temayülden ve anketlerden hep önde çıktım olmadı. Benimle Sakarya, Sakaryalı kazanacaktı. Güzel Sakarya'mızın bir dünya şehri olmasını hayal ediyordum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra Hendek ilçeme hizmet etmek için geceli gündüzlü çalışacağım.

Cemal Kamacı

Siyasetçiler zamanı geldiğinde bırakmayı bilmeliler. Bunu anlatmaya çalıştım, anlatamadım. Başbakanımız yerinde bir karar vermiştir. Büyükşehir Belediyesi yeni bir isimle, yeni bir heyecanla büyük atılımlar yapabilir. Ben Zeki kardeşimize güveniyorum. Diğer ilce belediye başkan adaylarımızı da kutluyorum. Başarılar diliyorum.


Yusuf Alemdar

Genel merkezimiz ve başbakanımız gereken kararı vermiştir. Bizde bu konuda gereken ne ise yapacağız. Verilen görev dahilinde Serdivan halkına en iyi hizmeti vermek için çalışacağız. Biz bu yola çıkarken hangi amaçla yola çıktıysak, aynı amaçla yolumuza devam edeceğiz. Hayal kırıklığı mevzu değildir, bu teşkilatçılıkla bağdaşmaz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE