Yarın son gün

Yarın son gün

Yarın son gün

AKP'de aday adaylığı için başvuru süresi yarın dolacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran başvuruda bulunmayacak. Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise Büyükşehir için başvuracak.

ÇAĞRI BEKLİYOR
Adalet ve Kalkınma Partisi'nde Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'la ilgili belirsizlik sürerken Duran adaylık başvurusunda bulunmama kararı aldı. Yarın dolacak son başvuru süresi öncesinde kararını kesinleştiren Başkan Duran, eğer Ankara'dan aday olması yönünde bir çağrı gelirse başvuru formunu dolduracak.

TOÇOĞLU KARARSIZ
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yarın yapacaklar. Büyükşehir için adı geçen Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise henüz kararını vermedi. Bugün ise Ali Kaya Büyükşehir için başvuruda bulunacak.

BAŞVURANLAR
AKP'den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için daha önce Mehmet Aracı, Yusuf Alemdar, Çetin Öztürk ve Erkut Aşoğlu başvurmuştu. Dün ise AKP Milletvekili aday adayı Esat Pınarbaşı Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru formunu İl Başkanı Şenol Morgül'e teslim etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE