Yavuz'dan pazar gezisi

AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz Hendek’te İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hanımeli Çarşısı ve pazaryeri esnafını ziyaret ederek sohbet etti. Yavuz, devam eden yatırımlarla ilimizin gelişmiş iller arasında ilk 10 girebil

Yavuz'dan pazar gezisi

Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AKP İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler Hanımeli Çarşısında ev hanımlarının el işi,göz nuru ile hazırlayarak satışa sundukları sergiyi gezdiler.
Hanımeli Çarşısını ziyaret ederek ev hanımları ile sohbet eden Milletvekili Yavuz , Sofu ve beraberindekiler esnafların sorunlarını ve temennilerini dinledi.AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, meclis çalışmaları haricinde fırsat buldukça, sokağa inmeye ve insanlarla sohbet etmeye çalıştıklarını söyledi. Yapılan bu ziyaretlerde vatandaşların istek ve taleplerini dinlediklerini ifade eden Yavuz, “Partimizin her alanda yapmış olduğu icraatlara da temas ediyoruz. İlimize ilişkin yapmış,yapmakta ve yapmayı planladıklarımızı paylaşıyoruz. Fevkalade adımlar attık” dedi.
YATIRIM MİKTARI
İlimizde bugün sadece devlet kurumlarına yönelik 1,2 milyar TL’lik bir yatırım yapıldığını söyleyen Yavuz, “Burakam bile Sakarya’da ki yatırımların büyüklüğünü gösteriyor.Gerçekten sağlıktan,milli eğitime,sosyal politikalara varana kadar her alanda geçmişle mukayese edilemeyecek oranda büyük işler yaptığımızı milletimizde görüyor.Bu anlamda milletimiz AKP’ye teveccühünü devam ettiriyor.Bu teveccüh sorumluluğumuzu arttırmakta ve eksik olduğumuz hususlara ilişkin daha sıkı çalışmalar içerisine girmemiz gerektiğini anlamaktayız” şeklinde konuştu.
HEDEF İLK 10
Yavuz “ Bu konuda önemli mesafeler kat ettik.Mesela ilimiz sosyo-ekonomik gelişmişlik düzeyi noktasında 23.sırada iken , son zamanlarda yapılan yatırımlarla 5 basamak birden çıkarak 18.sıraya çıktı.Kimsenin şüphesi olmasın belediyelerimiz ve diğer kurum çalışmalarımızda büyük çaplı yatırımlarla Sakarya’yı daha yukarılara çıkartırız.Bu çalışmalarımız bu yoğunlukla devam ettiği sürece 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde ilk 10’a girebiliriz” dedi.
İLÇE TOPLANTI
AKP Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerin aralıksız devam edeceğini belirtti.
AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AKP İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler pazaryeri esnafı ziyaretinin ardından AKP İlçe Yönetim kurulu haftalık toplantısına katıldı.Milletvekili Yavuz ,AKP İlçe Yönetim Kurulu toplantısında yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etmesinin ardından ilçemizden ayrıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER