banner67

Yazık, çok yazık! Sakarya bu çocukları konuşuyor...

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde 10-12 yaşlarında olan 3 çocuğun bahçede esrar içtikleri anlara ait video sosyal medyada gündem oldu. Görenlere 'yazık' dedirten görüntüler büyük tepki çekerken polis soruşturma başlattı.

Yazık, çok yazık! Sakarya bu çocukları konuşuyor...

İzleyenlerin içini acıtan görüntüler Sapanca İlçesi Güldibi Mahallesi'nde kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar ormanlık bir alanda yaşları 10 ile 12 arasında değişen 3 çocuğu "kova" olarak tabir edilen malzemeyle esrar maddesi içerken görünce kayda girdi. Cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde çocukların ellerindeki pet şişeyle esrar maddesi kullandıkları görüldü. Sosyal medyada "Bu çocuklara yazık" başlığıyla paylaşılan bu görüntüler kısa sürede şehirde gündem oldu. Büyük tepki çeken görüntüleri izleyen vatandaşlar güvenlik güçlerini göreve çağırdı. Uyuşturucu yaşının çocuklara kadar düştüğünü belirten vatandaşlar, yürekleri sızlatan bu durumu önlemek için çalışma yapılmasını istedi. Kaydedilen video,  kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi ve paylaşıldı. Polis, görüntülere ilişkin soruşturma başlattı. 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elagözlü
Elagözlü - 4 hafta Önce

O küçük çocuklar bu illete nasıl ulasabiliyorlar bu kadar kolaymi bunu elde etmek yaziklar olsun polisler boyna baskın yapıp yakalıyor ulaşan ulaşmış yerlerine