Yazlık Caddesi’nde duble rahatlık için geri sayım

Yazlık Caddesi’ndeki duble yol çalışmaları sürüyor.  Millet Bahçesi’ne paralel kazı, dolgu ve yağmursuyu altyapı çalışmaları tamamlandı. Asfalt çalışmaları ise kısa süre içerisinde başlayacak.

Yazlık Caddesi’nde duble rahatlık için geri sayım

Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SBB) tarafından Yazlık Caddesi’ni duble yol haline taşıyacak projede çalışmalar hızla devam ediyor. Projenin 2. etabını kapsayan Şeker Cami Kavşağı ile Çark Caddesi Kavşağı arasında Millet Bahçesi’ne paralel kazı, dolgu ve yağmursuyu altyapısı çalışmaları tamamlandı. Yapılan açıklamada projenin üstyapı çalışmalarına kısa süre içerisinde başlanacağı ifade edilirken, Çark Caddesi kavşağından Agora AVM’ye kadar olan bölümde de kaldırımların yenileneceği belirtildi.
Altyapı tamam
Projeye ilişkin Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Daha önce caddenin Yazlık Kavşağı ile Donanma Sokak arasını duble yol haline getirmiş, 2. etap için çalışmalarımızı başlatmıştık. Çark Caddesi Kavşağı ile Şeker Camii arasını duble yol haline taşıyacak bölgede Millet Bahçesi’ne paralel kazı, dolgu ve yağmursuyu altyapı çalışmaları tamamlandı. Asfalt çalışmalarımızı ise kısa süre içerisinde başlatacağız. Ayrıca Çark Caddesi Kavşağı ile Agora AVM arasında da kaldırımları yenileyeceğiz. Tüm çalışmalar şehrimize hayırlı olsun” denildi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akcapakca
Akcapakca - 9 ay Önce

Sayın yetkililer çevre yolu kuzey terminal etrafı tekeler mahallesi siz hiç buralardan geçmiyor musunuz Serdivan a yakında pasaportla giriş çıkış yaptırırsınız yazık