Yeni adliye için flaş gelişme! İhaleye çıkacak...

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz,  müjdeli haberi duyurdu: “Yeni Adalet Sarayı Projesi yatırım programına alındı.”

Yeni adliye için flaş gelişme! İhaleye çıkacak...

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya’ya yeni bir Adalet Sarayı yapılması için uzun süredir emek verdiklerini belirterek “Sakarya'mız için yeni bir Adalet Sarayı ihtiyacı, hepimizin malumudur. Milletvekilleri olarak biz de, şehrimize yeni bir Adalet Sarayı yapılsın diye, uzun süredir emek sarf ediyoruz. Hamdolsun, konuya dair çok önemli bir gelişme söz konusu oldu.”

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2021 ‘de ihale edileceğini belirten Genel Başkan Yardımcısı Yavuz,  bu süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e müteşekkir olduklarını vurgulayarak şunları kaydetti:

“Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül'ün desteği ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın olurlarıyla YENİ ADALET SARAYI POJESİ yatırım programına alındı. İnş. 2021'de de ihale edilecek. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Bakanımıza gerçekten müteşekkiriz. Hayırlı olsun.”

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 15:17
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipçi
Takipçi - 3 ay Önce

İyi de zaten kocaman adalet sarayı var ne gerek var