YENİ BAŞKAN ALTUNTAŞ

Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanlığı’na Muhittin Altuntaş seçildi

YENİ BAŞKAN ALTUNTAŞ

Genel kurulda geçici divan başkanlığını okul öğretmenlerinden Recep Uzun yaparken, divan kurulunda öğretmenler Kadriye Yazar, Hasan Gün görev aldı.  Gündem maddelerinin sırasıyla görüşüldüğü genel kurul toplantısında; slayt gösterisi eşliğinde okunan Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Dönem Sonu Bilançosu salonda bulunanlardan yoğun alkış aldı. Yapılan oylamada Dönem Sonu Bilançosu oy çokluğu ile ibra edildi.
TEŞEKKÜR

2015-2016 eğitim-öğretim yılında Okul Aile Birliği yönetimine aday olan Muhittin Altuntaş, Elif Çiğdem, Mevlüt Deniz, Sevim Sezer ve Selma Gümüştaş tarafından hazırlanan yönetim ve denetim kurulları listesinin oy birliği ile kabul edilmesi üzerine kürsüye gelen eski başkan Murat Balaban, üyelere kendilerini 3 yıl bu göreve layık gördükleri için teşekkür ederek, yeni yönetim kuruluna başarılar diledi. Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak, Murat Balaban ve yönetim kurulu üyelerine okula kazandırdıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.
Z KÜTÜPHANE
Görevi yeni yönetime devreden eski okul aile birliği yönetimi, geçtiğimiz yıl Z Kütüphane başta olmak üzere, okula 1600 metrekare granit döşenmesi, merdiven basamaklarının mermerle kaplanması, bilgisayar alımı, kapalı devre yayın sistemi projesi, Atatürk Köşesinin yenilenmesi, bahçe banklarının yapımı gibi birçok yeniliği okula kazandırmanın onurunu yaşadılar.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE