YENİ HAL KOMPLEKSİ YÜKSELİYOR

Yeni Hal Kompleksi’nde gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şuan yapıların kirişleri devam ediyor. Kirişlerin tamamlandığı bölümlerde ise çelik montajlara başladık.” dedi.

YENİ HAL KOMPLEKSİ YÜKSELİYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye Kirazca’da inşa çalışmaları devam eden Toptan Sebze ve Meyve Hali Kompleksi ile ilgili açıklamada bulundu. Yeni Hal Kompleksi’nde çalışmaların hızla sürdüğünü aktaran Başkan Toçoğlu, kirişlerin tamamlandığı bölümlerde çelik montajların başladığını duyurdu.
ÇELİK MONTAJLAR
Başkan Toçoğlu, “Arifiye Kirazca Mahallesi’ndeki 96 bin metrekarelik alanda yeni bölge hali için çalışmalarımızı başlatmıştık. Daha önce bölgede altyapı işlemlerimizi tamamladık. Yapıların kirişleri devam ediyor. Kirişlerin tamamlandığı bölümlerde ise çelik montajlara başladık. İdari bina kısmında da işlemlerimiz sürüyor. Hal sektörü esnaflarımız modern bir komplekste hizmet sunacak. Kompleks tüm bölgeye hitap edecek” dedi.
80 DÜKKAN
Toçoğlu, “Hal kompleksimizde belli metrekare ölçülerine sahip 80 dükkan, idari bina ve çok çeşitli ihtiyaç alanları yer alacak. Konumu itibariyle de ana ulaşım akslarına çok yakın mesafede olması yeni hali daha da cazip kılacak. Bu projemizin bizim için en büyük güzelliği de yine esnaflarımızla birlikte hareket ediyor olmamızdır.” diye konuştu. Serpil GÖVEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER