Yeni Kadın Doğum bu gece açılıyor

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kliniği bu gece saat 24.00 itibariyle SAÜEAH Merkez Kampüsünde yapımı tamamlanan yeni binasında hizmet vermeye başlıyor.

Yeni Kadın Doğum bu gece açılıyor

SAÜEAH Merkez Kampüsü yanında inşa edilen 48 bin 390 metrekarelik kapalı alana sahip 370 yatak kapasiteli yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde taşınma çalışmalarını inceleyen İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, saat 24.00 itibariyle kadın doğum ve çocuk hastalıkları için acil servis hizmetlerinin artık yeni binada verilmeye başlanacağını söyledi.

Çalışmalarla ilgili hastane yöneticileri ve teknik ekipten bilgi alan Öğütlü, Donatım semtinde bulunan eski binanın boşaltılarak taşınma işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlandığını dile getirdi. Poliklinik hizmetlerinin de 10 Ağustos 2020 saat 09.00 itibariyle yeni binada verilmeye başlanacağını belirten Öğütlü, eski binada serviste tedavi gören hastaların yeni binaya taşınmaya başlandığını kaydetti.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nıhat KÖSE
Nıhat KÖSE - 6 ay Önce

Vatana millete hayırlı ve uğurlu olsun.Emeği geçenlere teşekkürler.

Zeynep kalyoncu
Zeynep kalyoncu - 6 ay Önce

Hayírlı olsun

Buşra Eroğlu
Buşra Eroğlu - 6 ay Önce

Başlasa ne olacak Randevu bukamdıktan sonra Yeminle 3 aydır devlet hastanelerine sıra almaya kalkıyoruz Randevu yok mecburiyetten özele çıkmak zorunda kalıyoruz beklerken hastalıktan öleceğiz

metin ürdem
metin ürdem - 6 ay Önce

Hayırlı olsun hastanemizi iyi günlerde kullanmayı nasip etsin

Tuğba kopal
Tuğba kopal - 6 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun nice kılıbık hastaneler acilmasini nasip etsin mevlem eski yerinde güzeldi bir bakım yapılsaydı oda uzaktaki vatandaşların işini gorurdu