'YENİKENT BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ'

Adapazarı Belediyesi ekipleri Fen İşleri ekipleri Yenikent’te çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Işıksu, “Yenikent, bizim gözbebeğimiz. İhtiyaç tespit ettiğimiz mahallelerimizde Fen İşleri ekiplerimiz çalışıyor” dedi

'YENİKENT BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ'

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ekipleri Yenikent Bölgesi mahallelerinde çalışma başlattı. Havaların ısınması ile birlikte çalışmaların yoğunlaştığını kaydeden Başkan Mutlu Işıksu, “Yenikent, bizim gözbebeğimiz. Adapazarı’mızın hızla gelişen bölgesi Yenikent’te seçim öncesi notunu aldığımız, halkın talepleri doğrultusunda ihtiyaç tespit ettiğimiz mahallelerimizde Fen İşleri ekiplerimiz çalışıyor” diye konuştu.
ALTYAPI TADİLADI
Gerekli hazırlıkların tamamlanması ile birlikte oluşturdukları program dâhilinde çalışmaların süreceği bilgisini paylaşan Başkan Işıksu, “Bugün Yenikent Bölgemizdeki Karaman, 15 Temmuz Camili ve Korucuk mahallelerimizde gerekli altyapı tadilatları tamamlanmış sokaklarımızı düzenleme çalışmalarımız, parke yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Hemşehrilerimizin bizlere olan güven ve teveccühüne layık olmak, taleplerine sorumluluğumuz doğrultusunda en güzel cevapları vermek için gayretimiz hiç eksilmeden çalışmalarımızı sürdürecek ve Adapazarı’mızı inşallah hep birlikte çok daha güzel yarınlara hazırlayacağız.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort