YENİKENT'TE AŞK CİNNETİ

Adapazarı’nda bir iş merkezinde gece bekçiliği yapan Hilmi Özbucak (71), aşık olduğunu iddia ettiği kadını kurşun yağmuruna tuttuktan sonra intihar ederek yaşamına son verdi. Ağır yaralanan kadın hastanede yaşam savaşı veriyor

YENİKENT'TE AŞK CİNNETİ

Karaman Mahallesi'nde bulunan bir iş merkezinde gece bekçisi olarak görev yapan Hilmi Özbucak, iddiaya göre aynı iş merkezinde bir dükkanda çalışan Fatma Gürdal'a aşık oldu. Aşkına karşılık bulamayan Hilmi Özbucak, Fatma G. ile tartıştı. Hilmi Özbucak, tartışmanın ardından koşarak kaçmak isteyen Fatma G.’yi tabancası ile kurşun yağmuruna tuttu. Hilmi Özbucak daha sonra da aynı tabancayla intihar etti. Fatma G.’nin ağır yaralandığı olayda Özbucak yaşamını yitirdi. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi Fatma Gürdal'ı Yenikent Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.
YOĞUN BAKIMDA
Vücuduna 5 kurşun isabet ettiği öğrenilen kadının yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Hilmi Özbucak'ın cesedi olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezine kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri, saldırının meydana geldiği iş merkezinde incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE