Yenikent’teki pazarlar haftalar sonra açıldı 

Yenikent Bölgesindeki Karaman ve Korucuk Mahallelerinde kurulan semt pazarları haftalar sonra yeniden açıldı. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu pazar yerlerini gezdi

Yenikent’teki pazarlar haftalar sonra açıldı 

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, esnafa moral ziyaretlerini sürdürüyor. Adapazarı Hıfzıssıhha Kurulu kararınca Çarşamba günü Karaman ve Korucuk mahallelerindeki mevcut yerlerinde yoğun önlemlerle açılan Semt Pazarlarını ziyaret eden Başkan Mutlu Işıksu, alınan tedbirleri inceledi, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Işıksu’ya ziyarette, Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan eşlik etti.

Birlikte Mücadeleye Devam
Adapazarı’nda salgına karşı önlemlerin tüm kurumlarla işbirliği içinde, oldukça hassas biçimde yürütüldüğünü aktaran Başkan Işıksu, esnafın sürece desteğini çok önemsediklerini vurguladı. Semt Pazarlarının en çok önlem alınması gereken yerlerden biri olduğunun altını çizen Işıksu, esnaf odası ve vatandaşlarla farkındalığın daha da artırılması için sürekli irtibatta olduklarını dile getirdi. Başkan Işıksu, “Koronavirüs salgını ile hep birlikte mücadele etmeye ve önlemlerden asla vazgeçmemeye devam etmeliyiz. Tedbirde ısrar, başarı getirecek. Adapazarı Belediyesi olarak sorumluluğumuz doğrultusunda mücadele çalışmaları yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 17:13
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 6 ay Önce

Mutlu başkan dışında vatandaşın içinde çalışan başkan gördünüz mü? Belki biraz Alemdar

SIRADAKİ HABER