YEREL GAZETECİLER SEMİNER İÇİN ÇORUM'DAYDI

Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından, ‘Bilgi, Birikim ve Tecrübe Paylaşım Programı’ kapsamında Çorum’a düzenlenen geziye katılan Sakaryalı gazeteciler, Çorumlu meslektaşlarıyla buluştu.

YEREL GAZETECİLER SEMİNER İÇİN ÇORUM'DAYDI

Basın İlan Kurumu’nun(BİK) düzenlediği Çorum gezisi kapsamında ilimizdeki gazeteciler Çorumlu meslektaşlarıyla bir araya geldi. BİK Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya BİK Sakarya Şube Müdürü Ömer Faruk Çakır, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Murat Uygun, Yenigün Gazetesi Sorumlu Müdürü Müjdat Çetin, Bizim Sakarya Gazetesi Köşe yazarı Nejdet Çardak, Sakarya Halk Gazetesi Genel Yayın Müdürü Safa Polat, Ada Postası Gazetesi Sorumlu Müdürü Şaban Özdemir ve Yeni Sakarya Gazetesi’nden Hakan Arslan katıldı.

YEREL MEDYA
Toplantıda Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Genel Kurulu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi Şevket Erzen, Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci, Çorum’daki yerel gazete, radyo ve televizyon çalışanları ile bazı ajans temsilcileri de hazır bulundu. Yerel medya ve gazetecilikle ilgili görüşlerini paylaşan katılımcılar, toplantının sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.


 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE