'Yerel yönetimlere talibiz'

'Yerel yönetimlere talibiz'

'Yerel yönetimlere talibiz'

Demokrat Parti (DP) Genel Sekreter Yardımcısı Erdal Taşkın, ilk önce yerel yönetimlere daha sonra da, ülke yöntemine talip olacaklarını söyledi.

Üç aydır geziyoruz
Ferizli İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Taşkın, ziyaret ettikleri şehirlerde mutlaka sivil toplum örgütlerinin sorunlarını ve beklentilerini de dinlediklerini kaydetti. 3 aydır birçok ili gezdiklerini ifade eden Taşkın, ''Halkımızdan ve partililerimizden aldığımız cevaplar, bizlere yol haritası oldu'' dedi. Partide gençlerin yer almasına da çok önem verdiklerini belirten Taşkın, şöyle konuştu: ''İlçelerden ve illerden gelen istekleri dikkate alıyoruz. Üyelerimiz arasında hiç bir zaman ayırım yapmıyoruz' dedi.
Gücümüzü göstereceğiz
Şu an ülke genelinde 225 belediye başkanı bulunduğunu ifade eden Taşkın, 'Hedefimiz mart ayında 400 belediyenin başkanlığını almaktır. DP olarak yerel yönetimlerde gücümüzü göstereceğiz. İlk önce yerel yönetimlere daha sonra da, ülke yönetimine talip olacağız. Adaylarımızı sivil toplum örgütlerinin görüşlerini de aldıktan sonra belirledik.'' Ferizli Belediye Başkan adayı İlhan Filiz ise, yerel seçimlerde başarı elde edeceklerine inandıklarını belirterek, DP'nin herkesi kucaklayan bir anlayışla siyaset yaptığını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE