Yıldırım: Yüce’nin tecrübesi şehre kazandıracak

Türkiye’nin son Başbakanı ve TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım, dün ilimizde bir takım ziyaretlerde bulundu. Valilik ve Büyükşehir’i ziyaret eden Yıldırım, “Sakarya’yı güzel günler bekliyor” dedi.

Yıldırım: Yüce’nin tecrübesi şehre kazandıracak

KONUK DEFTERİ
Türkiye’nin son Başbakanı ve TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım, dün ilimizde bir takım ziyaretlerde bulundu. Valilik Makamında başlayan ziyaret, Büyükşehir Belediyesi ile devam etti. Yıldırım, ardından Sanayi ve Ticaret Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’in düğününe geçti. Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret eden Yıldırım, valilik konuk defterini imzaladı. Yıldırım, burada katılımcılarla beraber süre görüştü. 

BÜYÜKŞEHİR ZİYARETİ
Binali Yıldırım ardından, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Buluşmada Vali Ahmet Hamdi Nayir, AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay, AKP İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Büyükşehir ve SASKİ bürokratları yer aldı.  Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, ekrem Yüce’nin bilgi ve birikimiyle, şehre değer katacağını ifade etti.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2019, 23:32
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER