Yılmaz: 'Kimse almıyor!'

Yılmaz: 'Kimse almıyor!'

Yılmaz: 'Kimse almıyor!'

Başkan Bülent Yılmaz kadro dışı bırakılan oyunculara gönderme yaparak, 'Dikkatle takip edin bu futbolcuları hangi takım alacak' dedi.

Bulamazlar
Başkan Bülent Yılmaz kadro dışı bırakılan 13 futbolcunun hiçbir kulüpten teklif alamadığını belirterek, ''Kadro dışı bırakılan futbolcular fesihname göndererek protesto çektiler ve 'bir ay içinde paramız ödenmezse mukavele fesh edilir' dediler. Çoğu da feshedildi. Dikkat edin bizden ayrılarak takım bulan bir futbolcuya rastlamadım. Burak Akdiş'in ismi Karşıyaka takımı için geçti ama gidemedi. Taner Demirbaş ve Bora da gidemiyor. Dikkatle takip edin hangi takımı bulabilecekler'' diye konuştu.
Maddi sıkıntı
Kulüpte olan maddi sıkıntıya da değinen Başkan Bülent Yılmaz, yaptığı açıklamada şöyle konuştu: ''Şu an için her takımın içinde olduğu gibi maddi sıkıntıdayız. Maddi sıkıntıları bir an önce gidermek için mücadele ediyoruz. İnşallah da gidereceğiz. Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Takımın başarılı olması için gereken kadroyu kuracağız. Kimse merak etmesin.''

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE