Yılmaz ocak derdinde!

Yılmaz ocak derdinde!

Yılmaz ocak derdinde!

Taraftarlar Sakaryaspor'un geleceğiyle ilgili olarak endişe ederken dün Vali Hüseyin Atak ile Başkan Bülent Yılmaz'ın görüşmesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Önümüzdeki günlerde yapılması planlanan geniş katılımlı toplantıyı istemeyen Yılmaz, Atak'tan iki kum ocağı talep ederek, mali krizin bu şekilde çözüme kavuşacağını söyledi.
Kum ocağı
Bank Asya 1. Lig'de küme düşme ile burun buruna olan Sakaryaspor'da dün ilginç bir gelişme yaşandı. Vali Hüseyin Atak ile Başkan Bülent Yılmaz dün bir araya geldi. Maddi krizi kum ocağı ile çözmeyi düşünen Yılmaz, Vali Atak'tan iki kum ocağı istedi. Şehrin dinamiklerinden her hangi bir destek beklemeyen Yılmaz'ın bu talebi kafaları karıştırdı.
Fayda sağlamaz
Önümüzdeki günlerde yapılması planlanan geniş katılımlı toplantının Sakaryaspor'a fayda sağlayamayacağını söyleyen Yılmaz, Vali Hüseyin Atak'ın bu teklifini reddetti. Başkan Bülent Yılmaz, iki kum ocağını satarak nakit paraya çevireceğini ve buradan elde edilecek sıcak para ile transfer başta olmak üzere maddi sıkıntıyı çözeceklerini kaydetti.
İlginç tavır
Vali Atak ile Başkan Yılmaz'ın yaptığı toplantının sonucunda yaşanan bu ilginç gelişme kafalarda soru işareti bıraktı. Yönetimin büyük bölümü her fırsatta şehrin desteğini beklediklerini savunuyordu. Ancak dün yapılan toplantıda Başkan Bülent Yılmaz'ın şehrin desteğini istemeyen tavrı ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE