Yılmaz Vural'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama

Teknik direktör Yılmaz Vural, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakımda tedavi altına alındı. Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, "Yılmaz Vural'ın yoğun bakım ünitesinde ventilatör altında takibi devam ediyor" açıklamasında bulunurken; Vural'ın ailesi ise "Durumu ciddiyetini korumaktadır. En kısa sürede sağlığına kavuşmasını umut ediyor, dualarınızı bekliyoruz" paylaşımında bulundu.

Yılmaz Vural'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama

Teknik direktör Yılmaz Vural, daha önce Haziran ayında yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanmış ve devamındaki tedavi sürecinin ardından testleri negatife dönmesiyle sağlığına kavuşmuştu. Bir kez daha Kovid-19'a yakalanan Yılmaz Vural, koronavirüs tedavisi prosedürleri kapsamında yoğun bakıma alındı.

Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, "Yılmaz Vural'ın yoğun bakım ünitesinde ventilatör altında takibi devam ediyor" açıklamasında bulunurken; Vural'ın ailesi ise "Durumu ciddiyetini korumaktadır. En kısa sürede sağlığına kavuşmasını umut ediyor, dualarınızı bekliyoruz" paylaşımında bulundu.

banner3
YORUM EKLE