Yine açıklama yok

Yine açıklama yok

Yine açıklama yok

AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün devam edecek Büyükşehir Belediye Başkan adaylarıyla ilgili açıklamanın daha ileri bir tarihi ertelenebileceğini söyledi.

Ön görüş alındı
AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Büyükşehir belediye başkanı adayının belirlenmesi yönündeki sürecin devam ettiğini ifade etti. Üstün, aday konusundan iki ay önce Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi'nin milletvekillerinin ön görüşlerini aldığını söyledi.

Net soru yok
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı hakkında Sakarya Milletvekilleri ile kesin bir görüşme yapılmadığına dikkat çeken Üstün 'Eğer Başbakanımız aklında her hangi bir aday belirdiyse bize sormayabilir' dedi. Üstün Büyükşehir Belediye Başkan adaylarıyla ilgili açıklamanın ileri bir tarihe ertelenebileceğini söyledi.

Başkaları da istiyor
Anavatan Partisi eski Genel Başkan Yardımcıs Ersin Taranoğlu'nun da AKP'den Büyükşehir aday adayı haberlerine değinen Milletvekili üstün, parti olarak başarılı olmuş ve partiye katkı sağlayacak isimlere kapılarının açık olduğunu ifade ederek, 'Ersin Taranoğlu dışında da diğer siyasi partilerden başka isimler anılıyor' şeklinde konuştu.
...

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE