Yine onlar! Gece yarısı alevler yükseldi...

Erenler'de boş bir araziyi mesken edinen şahıslar, alkol aldıkları sırada ısınmak için yaktıkları ateşle yangına sebep oldu. Bölge halkı duruma,"Bu kaçıncı oluyor, günün birinde faciaya sebep olacaklar. Gereken yapılmalı" diyerek tepki gösterdi

Yine onlar! Gece yarısı alevler yükseldi...

sakaryayenihaber.com-
Azim ÇELİK'in haberi

Olay, Erenler ilçesi Akıncılar Mahallesi'nde 7. Sokak'ta gece saatlerinde yaşandı.
Alınan bilgiye göre sokakta bulunan boş araziyi mesken tutan alkol içen şahıslar, gece saatlerinde aynı yere gelip alkol aldılar. 
Isınmak için ateş yakan şahıslar, alevleri kontrol altında tutamadı. Yaktıkları alanda yayılan ateş büyüyerek yükseldi. Çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine kısa süre içinde gelen ekiplerin hızlı müdahalesi sayesinde alevler daha fazla yayılmadan söndürüldü. Bölge halkı yangına sebep olan şahıslara,"Bu bir değil iki değil kaçıncı oluyor. Her akşam buraya gelip alkol, uyuşturucu içiyorlar. Ateş yakıp etrafa tehlike saçıyorlar. Bunun önlenmesi için faciaya sebep olmaları mı gerekiyor? Bir gün sebep olacaklar. Yetkililere sesleniyoruz, gereken yapılmalı" diye konuştu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 20:31
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT SERT
MURAT SERT - 7 ay Önce

SUSTURUCU YU ALACAN KİMİN VURDUĞU BELLİ OLMADAN SIKACAN KAFALARINA SONRA NORMAL HAYATA DEVAM EDECEN BU KADAR BASİT

SIRADAKİ HABER