YOGA GÜNÜ KIRKPINAR'DA KUTLANACAK

Dünya Yoga Günü, 21 Haziran Cuma günü 16.30/21.00 saatleri arasında Kırkpınar Maja Restoranda düzenlenecek etkinlik düzenlenecek.

YOGA GÜNÜ KIRKPINAR'DA KUTLANACAK

İlimizde faaliyet gösteren PranaYOGA okulu kurucusu Nejla Ceylan Özveren “Aslında bizler sadece bir günü kutlamıyoruz, insan zihnini, barış ve uyum içerisinde dengeleyerek şimdide ve gelecekte  zihinsel süreçleri huzurlu nesillerin devamı için de çabalıyoruz” dedi. Özveren, “Bir Yoga nefesi almak bile çok önemli iken biz PranaYOGA okulunda her ihtiyaca uygun teknik ile hizmet veriyoruz. Dünya Yoga Günü vesilesiyle de “Bedensel iyiliği arttıran, zihni rahatlatan, ruhu besleyen çok yönlü bir sistem olan Yoga pratiği ile tanışmak isteyen, merak eden, deneyimli ve deneyimsiz herkesi bu etkinliğe bekliyoruz.
İÇSEL FARKINDALIK
Özveren” Dünya Yoga Günü, içsel farkındalığı arttırmayı hedefleyerek kutlanan özel bir gündür. Nesiller boyu tüm yaşam pratiklerinin duygusu şimdi şu an dediğimiz zaman alanına, anne karnında var olduğumuz andan itibaren yeniden vücut bularak taşınıyor. Hiçbir şey yok olmuyor yalnızca şekli, formu değişiyor. Yoga, insani erdemlerin uyanışıyla birlikte önce kişinin kendisine derin bir anlayış geliştirmesini sağlarken diğer canlılar ve doğa ile de kopardığı bağlarını yeniden inşa etmesinin yolunu gösterir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER