'Yola devam ediyoruz'

'Yola devam ediyoruz'

'Yola devam ediyoruz'

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran Başbakan'la görüşerek veda ettiğini belirten gazete haberini yalanladı. Duran, 'Azimle ve heyecanla başkanlık görevimizi sürdürüyoruz' dedi.
GÖRÜŞMEM DOĞALDIR
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran Başbakan Erdoğan ile görüşmesinin başkanlık koltuğuna veda ettiği şekliyle sunulmasının doğru olmadığını belirtti. Duran 'Sayın Başbakanımızla çeşitli vesilelerle gerek şehrimizin sorunları gerekse Büyükşehir Belediyelerimizin çalışmalarıyla ilgili olarak görüşmeler yapmamız son derece doğaldır. Ancak bu görüşmelerden veda etti anlamının çıkarılması doğru bir yorum değildir' dedi.
YOLA DEVAM EDİYORUZ
Başkan Duran; 'Aziz Duran olarak benim Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına veda edip etmeme kararını tek başına vermem söz konusu olamaz. Bu kararda en zor zamanlarda bizlere olan güvenini, desteğini esirgemeyen Sakarya halkı, mensubu bulunduğum AKP ve liderimiz Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın elbette birinci derecede hakları vardır. Hizmet odaklı siyaset anlayışımız ile yolumuza devam ediyoruz.'şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE