'Yollar neden yapılmıyor?'

CHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Burhan Güler, bazı bölgelerde yolların yapılmadığını belirterek, “Bu hizmet fakirliğinin sebebi nedir?” diye sordu.

'Yollar neden yapılmıyor?'

CHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Burhan Güler yaptığı açıklamada AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu eleştirdi. Güler, “ AKP Milletvekili sayın Ayhan Sefer Üstün, Gezi Parkı olayları sürecinde yaşananları seçim çalışmalarında malzeme olarak kullanacağını söylemişti. Biz CHP olarak AKP milletvekillerine ve il yönetimine sesleniyoruz. Ufak hesaplar yaparak tıpkı parti büyükleriniz gibi, ağlayıp sızlayıp mağduru oynamayınız” dedi.
HİZMET FAKİRLİĞİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na da göndermede bulunan Güler, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı gazetelerde sürekli yatırımlardan, hizmetlerden bahsediyor? Hangi yatırımlar bunlar? Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yaklaşık 4-5 ay önce Adapazarı’nın kuzey köylerini ve Dernekkırı bölgesinde kalan 22 köy ziyaretlerinde büyük vaatlerde ve sözlerde bulundu. Yaptığınız toplantılarda yol hizmetleri için baskılar yapılmıyor mu? Hemen hemen her köyün belediyeye sunduğu dilekçelere olumlu cevaplar gelmedi mi? Peki neden hala yollar yapılmıyor? Bu hizmet fakirliğinin sebebi nedir? Dernekkırı 22 köyüyle 20-25 bin civarındaki seçmeniyle üvey evlat muamelesi görmektedir. Dernekkırı bölgesi vatandaşları olarak bu sürecin yakın takipçisiyiz” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE