Yönetim 4 isimde sona yaklaştı

Yönetim 4 isimde sona yaklaştı

Yönetim 4 isimde sona yaklaştı

Sakaryaspor Yönetimi Eskişehirspor'dan Ersin, Kartal'dan Süleyman ile Zafer, Ankara'dan Anıl'ın transferini bugün netleştirecek. Yönetim bir iki gün içinde bu oyunculara resmi sözleşmeyi imzalatmayı planlıyor.

4 futbolcu gündemde
2008-2009 sezonunun ara transfer dönemi bugün resmen başlıyor. İkinci yarıya sil baştan takım kuran yönetim Mustafa Sevgi, Burak Karaduman, Ethem Yılmaz ve Okan Koç transferlerinin ardından temas halinde olduğu diğer isimlerin işini bitirmek için görüşmelerini hızlandırdı. Eskişehirspor'dan Ersin Güreler, Kartalspor'dan Süleyman Varlık ile Zafer Şahin, Ankaraspor'dan Anıl Taşdemir transferine son noktayı koymak isteyen yönetim bu isimleri bir iki gün içinde kadroya katmanın uğraşını veriyor.
Ersin'le son görüşme
Dün Antalya'ya giden Başkan Bülent Yılmaz, Ersin Güreler transferinde son görüşmeyi yapmak için Eskişehir yöneticileriyle bir araya geldi. Daha önce yapılan görüşmelerden olumlu yanıt alan yönetimin bu transfere son noktayı koyması an meselesi. Eskişehirspor'un gidecekler listesinde bulunan sol kanat oyuncusu Sakaryaspor'a sıcak bakıyor. Aradaki ufak pürüzlerin halledilmesi halinde Ersin resmi sözleşmeyi imzalayarak Sakaryaspor'un Antalya kampı çalışmalarına katılacak.
Görüşmeler sürüyor
Sakaryaspor'un uzun zamandır görüşmelerini sürdürdüğü Anıl Taşdemir ve Zafer Şahin transferlerinde çalışmalar devam ediyor. Bu iki oyuncu için sürekli kulüpleriyle iletişim halinde olan yönetim aradaki ufak pürüzleri çözmeye uğraşıyor. Öte yandan daha önce Sakaryaspor Kulübü tarfından anlaşmaya varıldığı bildirilen Süleyman Varlık transferinde bu oyuncunun kulübüyle ilişiğinin kesilmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde federasyondan gelecek karar ile Süleyman bonservisini eline alacak.
Kaleci arayışları
Sakaryaspor'un sıkıntılı olduğu en önemli mevkii için çalışmalar devam ediyor. Kaleci konusunda arayışlarını sürdüren yönetim, Kartalspor'dan Soner, Bursaspor'dan Yavuz, Gaziantepspor'dan Tolgahan, Malatyaspor'dan Fevzi ile temas halinde. Edinilen bilgilere göre Soner ile Yavuz ön planda bulunuyor. Kaleci konusunda acele etmeyen ve nokta transferi yapmayı planlayan yönetimin bu hafta içinde kaleci transferini netleştirmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE